news aktualizacja mapy 2016Informujemy o aktualizacji naszego systemu TRAPER GPS do nowej mapy. Aktualizacja odbędzie się w dniu 13.03.2016 roku (niedziela). W godzinach 12:00 - 20:00 mogą nastąpić przerwy w dostępie do strony obsługującej system monitoringu pojazdów. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Nowa mapa oferuje dużą dokładność na terenie Polski jak i całej Europy oraz skalowanie za pomocą gestów.

Dane mapowe są nowe, zaktualizowane do lutego 2016 roku.

Wraz z nową mapą wprowadziliśmy kilka zmian. W STATUSIE pokazujemy ślad pojazdu w postaci kilku ostatnich punktów pomiarowych, które znikają po 10 minutach od wyłączenia pojazdu. Zmienia się także kolor ikony na mapie w zależności od tego czy pojazd jest włączony czy wyłączony. W raportach po kliknięciu na mapie na trasę pokazuje się dodatkowe pole z informacją.

Wraz z nową mapą od 15.03.2016 roku będzie obowiązywał nowy cennik poszerzony o monitoring pojazdów na terenie Unii Europejskiej.

Tak jak już pisaliśmy w poprzednim artykule aktualności, do wakacji planujemy wdrożyć nową wersję systemu bardziej dostosowaną do obsługi na urządzeniach mobilnych. Dołożymy także kilka nowych przydatnych funkcji.

 

exlo kontakt bar