news exlo strefa lucznikMiło nam poinformować, że firma EXLO dołączyła do grupy firm zrzeszonych w Strefie Łucznik w Radomiu. Strefa Łucznik to zrzeszenie-reprezentacja blisko 80 firm działających na 20 ha terenie w centrum Radomia. Firmy działają na terenie po byłych zakładach metalowych "Łucznik".

Warto dodać, że w Strefie Łucznik rozpoczyna się przebudowa dróg, co spowoduje jeszcze większe podniesienie wartości tych terenów. Przebudowa rozpocznie się na wiosnę 2012 roku, a zakończenie remontu planowane jest na koniec 2013 roku.

W Strefie Łucznik funkcjonują duże firmy jak Fabryka Broni, SpecOdlew, ale także jest to centrum nocnej rozrywki. W Strefie ulokowane są takie kluby jak: Strefa G2, Mohito, Lemon, Archiwum, czy Break 147.

Nasza firma udostępniła obraz z kamery IP na potrzeby strony www Strefy Łucznik. Obraz z kamery przedstawia główne skrzyżowanie w strefie - widok z siedziby firmy EXLO.

Zainteresowanych inwestycjami lub zakupami w firmach STREFY ŁUCZNIK w Radomiu odsyłamy na oficjalną stronę strefy www.strefalucznik.info.

Firmę EXLO można odnaleźć pod numerem 5 na mapie firm Strefy Łucznik.

 

 

exlo kontakt bar