news aktualizacja mapy 2022Udostępniamy Państwu nową wersję mapy na 2022 rok.

Wdrożenie nowej wersji przygotowaliśmy na dzień 22.01.2022 r. (sobota) w godzinach 8:00 - 12:00.

W tym czasie może nastąpić chwilowa przerwa w dostępie do serwisu. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Do czasu wdrożenia nową mapę można testować logując się do naszego testowego serwisu poprzez adres: test.trapergps.pl (wpisując bez www na początku adresu).

 

 
 
 
 

news cennik monitoring pojazdow gps 2020Przedstawiamy Państwu nowy cennik monitoringu pojazdów na 2022 rok. Cennik obowiązuje od 15.01.2022 r.

Staramy się cały czas utrzymywać konkurencyjne ceny, wysoką jakość urządzeń oraz oferowanych usług mimo wysokiej inflacji.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem.

Przypominamy, że istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie większej ilości urządzeń GPS.

Jednocześnie informujemy, że jak co roku trwają testy nowej wersji mapy pod adresem test.trapergps.pl. Można używać danych do logowania do swojego konta. Wdrożenie nowej wersji mapy na głównym serwisie www.trapergps.pl przewidziane jest na drugą połowę stycznia.

 
 
 
 

news aktualizacja mapy 2021W tym roku zgodnie z planem startujemy z nową wersją mapy na 2021 r.

Wdrożenie nowej wersji przygotowaliśmy na dzień 6.01.2021 r. w godzinach 10:00 - 11:00. Z uwagi na przełączenie serwerów mapowych może nastąpić chwilowa przerwa w dostępie do serwisu.

Do czasu wdrożenia można już testować nową wersję mapy logując się do naszego serwisu poprzez adres: test.trapergps.pl (wpisując bez www). Można oczywiście używać swoich danych do logowania do swojego konta.

Po wylogowaniu trzeba ponownie wprowadzić ten adres inaczej zostaną Państwo przekierowani na obecną stabilną wersję pod adresem: www.trapergps.pl.

Przypominamy, że mapa zawiera drogi już wybudowane jak i te w budowie.

Drogi w budowie są oznaczone linią przerywaną, natomiast drogi wybudowane są oznaczone linią ciągłą w różnych kolorach w zależności od klasy drogi (białe, żółte lub pomarańczowe).

Przykład oznaczenia drogi w budowie jest poniżej (linie przerywane biało-szare i biało różnowe):

osm trasa budowa oznaczenie

 

aktualizacja info128x128Miło nam Państwa poinformować, że w dniu 6.01.2021 o godz. 11:00 dokonaliśmy zaplanowanej aktualizacji mapy w naszym systemie monitoringu pojazdów do wersji na 2021 rok. W ciągu najbliższych dni będziemy jeszcze pracowali nad adresacją, gdyż zmienił się sposób kodowania względem powiatów i musimy dokonać kosmetycznych poprawek.

 

news cennik monitoring pojazdow gps 2020Jest 1 stycznia 2021 roku i wraz z nadejściem nowego roku jest już nowy cennik monitoringu pojazdów GPS na 2021 rok.

W związku z lockdownami i perspektywą utrzymania obostrzeń co do funkcjonowania gospodarki zdecydowaliśmy się utrzymać cenę abonamentu na poziomie 30 zł netto, mimo niesprzyjającej inflacji.

Gwarantując stałość cen chcemy przypomnieć, że od 2012 roku do 2018 włącznie niezmiennie utrzymywaliśmy cenę 29 zł netto. Była tylko 1 podwyżka o symboliczną złotówkę dla nowych klientów. Zmiana ceny abonamentu nie obowiązuje współprujących z nami od lat firm.

W związku z Brexitem informujemy, że cena abonamentu EU nie obejmuje od 1.01.2021 Wielkiej Brytanii, gdyż nie jest ona już członkiem Unii Europejskiej i nie obowiązują w niej stawki w ramach "Roam Like At Home", należy do tzw. 3 strefy świata o najwyższych opłatach.

Także w przypadku zakupu w systemie prepaid bez umowy abonamentowej ceny w stosunku do lat poprzednich pozostają bez zmian.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem.

Istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie większej ilości urządzeń GPS.

 

news serwer traper gps 2020Informujemy, że w połowie grudnia 2020 r. udało nam się przeprowadzić migrację na nowoczesny i wydajniejszy serwer.

Poprzedni służył nam bezawaryjnie przez 10 lat, dzięki dokonanym zmianom w infrastrukturze zapewniliśmy naszym klientom odpowiedni poziom bezpieczeństwa dostosowany do aktualnych czasów przy jednoczesnym wdrożeniu nowego certyfikatu SSL zapewniającego jeszcze wyższy poziom zabezpieczeń przy logowaniu.

Nowy serwer bazuje na najnowszym systemie operacyjnym i jest jednocześnie kilkukrotnie szybszy od swojego poprzednika, co gwarantuje naszym klientom odpowiednią jakość przy korzystaniu z naszych rozwiązań.

 
 

news aktualizacja mapy 2020Informujemy, że zakończyły się testy nowego serwera mapowego.

Aktualizacja do nowej wersji mapy z 2020 roku nastąpi 22.01.2020 r. w godzinach porannych. W czasie aktualizacji można będzie korzystać z systemu, jednak może wystąpić chwilowy kilkuminutowy brak dostępu do danych mapowych.

Po aktualizacji prosimy o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki.

Nowa wersja mapy zawiera jeszcze więcej szczegółów, aktualizację dróg, nowe wybudowane drogi oraz te których budowa trwa (oznaczone standardowo linią przerywaną).

Do nowej mapy wykorzystaliśmy jeszcze mocniejszy serwer, dzięki czemu dane powinny odświeżać się znacznie szybciej.

Zapraszamy do korzystania z serwisu!

news cennik monitoring pojazdow gps 2020Wraz z początkiem 2020 roku udostępniamy Państwu nowy cennik monitoringu pojazdów GPS. Cennik obowiązuje od 1.01.2020 r.

W stosunku do poprzedniego roku zdecydowaliśmy się na powrót do ceny lokalizatora GPS za symboliczną złotówkę w ramach zakupu abonamentowego oraz ustalenie nowej ceny abponamentu na poziomie 30 zł netto.

W przypadku zakupu w systemie prepaid bez umowy abonamentowej ceny w stosunku do lat poprzednich pozostają bez zmian.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem.

Cennik obowiązuje dla nowych klientów.

Istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie większej ilości urządzeń GPS.

news aktualizacja traper gps 2019Szanowni Państwo. Trwają prace związane z aktualizacją systemu monitoringu pojazdów. Na stronie test.trapergps.pl (wpisywanej bez www) logując się do wersji Demo można przetestować nową wersję. Poniżej przedstawiamy listę zmian:

 • dodanie w STATUSIE możliwości zaznaczania wszystkich pojazdów na liście lub odznaczania wszystkich pojazdów używając przycisków znajdujących się nad tabelą
 • dodanie w RAPORCIE TRAS 1 POJAZDU w parametrach raportu pola "Ukryj trasy krótsze niż" umożliwiającego nie pokazywanie w raporcie bardzo krótkich tras; dla każdego użytkownika dodanie w KARTOTECE UŻYTKOWNIKÓW możliwości zdefiniowania domyślnej wartości pola "Ukryj trasy krótsze niż"
 • zmiana sposobu wyświetlania informacji o numerze seryjnym urządzenia GPS przypisanego do pojazdu w KARTOTECE POJAZDÓW poprzez wyświetlanie go jako dodatkowej kolumny bez konieczności uruchamiania dodatkowego okna

Po zakończeniu testów do końca listopada 2019 planujemy wdrożyć nową wersję na głównym serwisie www.trapergps.pl.

Odpowiednia informacja o dacie aktualizacji pojawi się na stronie logowania.

Pod koniec roku planujemy także standardowo przeprowadzić aktualizację mapy do najnowszej wersji na 2020 rok.

 

news wakacyjna promocja 2019Uruchomiliśmy dla Państwa promocję wakacyjną na monitoring pojazdów GPS w systemie abonamentowym.

Promocja obowiązuje od 19.06.2019 r. do końca wakacji tj. 31.08.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

W stosunku do cen cennikowych w ramach promocji otrzymują Państwo 2 miesiące abonamentu oraz lokalizator za jedyne 1 zł. Wysyłka urządzeń GPS gratis.

Po 2 miesiącach obowiązują ceny abonamentu dla Polski 29 zł netto miesięcznie, a dla UE 39 zł netto miesięcznie zgodnie z cennikiem.

Zapraszamy do korzystania z promocji! W celu realizacji zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 530 201 999 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

news aktualizacja mapy 2019Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną aktualizację mapy wykorzystywanej w naszym systemie monitoringu pojazdów GPS do najnowszej wersji z 2019 roku. Aktualizacja dostępna jest standardowo dla całej Europy.

Nowa mapa zawiera obecny system dróg i ulic oraz bieżącą adresację, zawiera jeszcze więcej szczegółów w tym małych uliczek, parkingów, budynków i terenów zielonych. Na mapę naniesione są także planowane drogi określone specjalnym oznakowaniem, których budowa jest nakreślona w najbliższych latach przez GDDKiA.

Mapę obecnie można testować pod adresem test.trapergps.pl, gdzie testowane są nowe funkcje w systemie.

Na dzień 15.01.2019 planowane jest uruchomienie nowej mapy na docelowym serwisie www.trapergps.pl.

mapa monitoring pojazdow 2019

 

aktualizacja info128x128

Informacja z dnia 15.01.2019:

Mapa została zaktualizowana. Zapraszamy do korzystania. W przeciągu najbliższych kilku miesięcy planujemy dodać jeszcze kilka drobnych funkcji i udogodnień w serwisie. Będziemy Państwa informować o zmianach.

 

news cennik monitoring pojazdow gps 2019Udostępniliśmy nowy cennik usług monitoringu pojazdów na 2019 rok. Cennik obowiązuje od 10.01.2019 roku.

Mimo rosnących kosztów i inflacji kolejny rok utrzymaliśmy dla Państwa ceny abonamentu monitoringu pojazdów z poprzednich lat dla systemu abonamentowego jak i pre-paid.

Wzrosła jedynie cena zakupu lokalizatora w systemie abonamentowym z symbolicznej złotówki na 19 zł, tak aby pokryć koszty ewentualnych przesyłek, które realizowaliśmy do tej pory gratis.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

news aktualizacja mapy 2018Szanowni Państwo. Informujemy, że w dniu 17.01.2018 r. w naszym systemie monitoirngu pojazdów Traper GPS nastąpiła kolejna aktualizacja danych mapowych do najnowszej wersji.

Zaktualizowana została cała mapa Europy wraz z nowymi nazwami ulic po tzw. dekomunizacji oraz planowanymi obwodnicami miast i drogami szybkiego ruchu. Na aktualizację czeka jeszcze baza adresowa, która powinna zostać zaimplementowana do końca stycznia.

aktualizacja info128x128Informacja z dnia 02.02.2018:

Baza adresowa została zaktualizowana. Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości serwisu.

news cennik monitoring pojazdow gps 2018Jest już nowy cennik usług monitoringu pojazdów na 2018 rok.

Utrzymaliśmy atrakcyjne ceny monitoringu pojazdów dla systemu abonamentowego, a dla systemu prepaid cena urządzenia została obniżona z 280 zł na 250 zł netto.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem i korzystania z naszych usług.

news cennik monitoring pojazdow gps 2017Od dnia 9 września 2017 wprowadzamy nowy cennik usług monitoringu pojazdów GPS. Obniżyliśmy cenę zakupu lokalizatorów z 35 do 1 zł i wprowadziliśmy możliwość skorzystania z oferty bez umowy. Oferta monitoringu pojazdów podzielona jest teraz na dwa cenniki:

 • abonamentowy
 • prepaid

Cennik abonamentowy obowiązuje przy podpisaniu umowy na 2 lata, gdzie w ramach umowy klient otrzymuje lokalizator za symboliczne 1 zł, a w abonamencie zawarty jest koszt karty SIM wykorzystywanej do komunikacji z serwerem.

Cennik prepaid obowiązuje dla klientów, którzy decydują się bezpośredni zakup urządzenia bez podpisywania umowy. W ramach usługi prepaid klient płaci z góry co miesiąc za monitoring pojazdów GPS i sam wyposaża lokalizator we własną kartę SIM.

Podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% podatku VAT.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem i korzystania z naszych usług.

news promocja wakacje 2017Wraz z dniem 05.06.2017 uruchomiliśmy dla Państwa wakacyjną promocję. Każdy nowy klient, który zakupi u nas usługę monitoringu pojazdów dostanie 2 miesiące gratis oraz gratisową wysyłkę lokalizatorów. Promocja obowiązuje do końca wakacji tj. 31.08.2017. Promocja dotyczy cen z cennika obowiązującego w 2017 roku i abonamentu na Polskę. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

news aktualizacja mapy 2017Pragniemy Państwa poinformować, że do końca stycznia zostanie zaktualizowana mapa Europy w naszym systemie monitoringu pojazdów TRAPER GPS do wersji z 2017 roku.

Nowa wersja zawiera nie tylko aktualizację dróg, ale także dużo więcej szczegółów w stosunku do poprzedniej wersji z 2016 roku m.in. numery budynków oraz kilka dodatkowych warstw z informacjami o firmach, stacjach benzynowych czy też ścieżkach pieszych i rowerowych oraz drogach szybkiego ruchu, które są obecnie w budowie, naniesione na mapie z informacją o planowanym końcu prac.

Postaraliśmy się także nieco zmodernizować serwer mapowy przez co powinien działać szybciej niż dotychczasowy.

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości mapy.

news aktualizacja traper gps 2016Przygotowaliśmy dla Państwa kilka zmian w naszym systemie monitoringu pojazdów. Zmiany dotyczą podglądu pracy pojazdów w czasie rzeczywistym. Aktualizacja nastąpi w nocy z 26 na 27 listopada 2016 roku. Oto lista niektórych zmian które wprowadziliśmy:

 • na mapie oprócz nazwy pojazdu i informacji o jego załączeniu dodaliśmy aktualną prędkość oraz czas jazdy lub czas postoju w zależności od tego w jakim stanie znajduje się pojazd
 • na mapie, gdy pojazd pracuje, oprócz ikonki także kolor czcionki z opisem pojazdu zmienia się na zielony
 • w tabeli także dodaliśmy informację o czasie jazdy lub postoju w zależności od tego w jakim stanie znajduje się pojazd
 • zamienione zostało okno z informacjami szczegółowymi rozsuwanymi wierszami, pomiędzy którymi umieściliśmy informacje z okna szczegółów pracy i kilka innych przydatnych informacji
 • po wyłączeniu automatycznego odświeżania pozostawiamy aktualny stan mapy

traper status listopad 2016

Wprowadzone ulepszenia mają na celu efektywniejsze korzystanie z bieżących informacji i lepsze wykorzystanie interfejsu na smartfonach i tabletach.

news ceny monitoring pojazdow gps 2016Informujemy o zmianie cennika usług monitoringu pojazdów na 2016 rok w systemie TRAPER GPS.

Cena monitoringu pojazdów na terenie Polski wynosi nadal jedynie 29 zł.

Obniżamy natomiast po raz kolejny cenę monitoringu na terenie UE do 49 zł.

Zmieniliśmy także cenę lokalizatora GPS kosztującego na rynku 350 zł z 49 zł na 39 zł przy umowie na 2 lata.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wybierając z menu opcję MONITORING GPS -> CENNIK.

 

news aktualizacja mapy 2016Informujemy o aktualizacji naszego systemu TRAPER GPS do nowej mapy. Aktualizacja odbędzie się w dniu 13.03.2016 roku (niedziela). W godzinach 12:00 - 20:00 mogą nastąpić przerwy w dostępie do strony obsługującej system monitoringu pojazdów. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Nowa mapa oferuje dużą dokładność na terenie Polski jak i całej Europy oraz skalowanie za pomocą gestów.

Dane mapowe są nowe, zaktualizowane do lutego 2016 roku.

Wraz z nową mapą wprowadziliśmy kilka zmian. W STATUSIE pokazujemy ślad pojazdu w postaci kilku ostatnich punktów pomiarowych, które znikają po 10 minutach od wyłączenia pojazdu. Zmienia się także kolor ikony na mapie w zależności od tego czy pojazd jest włączony czy wyłączony. W raportach po kliknięciu na mapie na trasę pokazuje się dodatkowe pole z informacją.

Wraz z nową mapą od 15.03.2016 roku będzie obowiązywał nowy cennik poszerzony o monitoring pojazdów na terenie Unii Europejskiej.

Tak jak już pisaliśmy w poprzednim artykule aktualności, do wakacji planujemy wdrożyć nową wersję systemu bardziej dostosowaną do obsługi na urządzeniach mobilnych. Dołożymy także kilka nowych przydatnych funkcji.

news aktualizacja trapergps 2016Miło nam poinformować Państwa, że do końca pierwszego kwartału 2016 roku planujemy zaktualizować nasz system monitoringu pojazdów GPS do nowej mapy, jesteśmy na etapie wdrażania i testów.

W drugim kwartale 2016 roku planujemy takżę przejść na nową wersję systemu, która zachowa dotychczasową funkcjonalność, ale umożliwi lepsze korzystanie na smartfonach i tabletach.

Dodamy także kilka funkcji, które zostały zgłoszone przez użytkowników.

W najbliższym czasie zmianie ulegnie także nasz cennik monitoringu pojazdów, zaktualizujemy go o opcję roamingu w UE.

O zmianach poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem na naszej stronie w aktualnościach oraz na stronie logowania do serwisu www.trapergps.pl.

news ceny monitoring pojazdow gpsUdostępniamy Państwu nowy cennik usług monitoringu pojazdów na 2015 rok w systemie TRAPER GPS.

Nowy cennik został uproszczony, zastosowaliśmy jedną cenę 29 zł za abonament. Skupiliśmy się na ofercie na Polskę i dwuletniej umowie abonamentowej.

W naszej ofercie lokalizator GPS kosztujący na rynku 350 zł otrzymujesz za jedyne 49 zł przy umowie na 2 lata.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wybierając z menu opcję MONITORING GPS -> CENNIK.

Gwarantujemy niskie ceny, wysoką jakość urządzeń i oprogramowania!

 

news aktualizacja trapergpsWraz z początkiem 2013 roku nasza firma przygotowała dla Państwa aktualizację systemu do monitoringu pojazdów TRAPER GPS.

Aktualizacja zostanie przeprowadzona dwuetapowo.

Pierwsza aktualizacja jest zaplanowana na dzień 15.01.2013 roku.
Druga aktualizacja zostanie przeprowadzona na przełomie lutego i marca bieżącego roku.

Wraz z pierwszą aktualizacją nasi klienci otrzymają następującą nową funkcjonalność:

 1. Automatyczne skalowanie mapy względem poruszających się pojazdów w statusie online. Mapa skaluje się względem wybranej grupy pojazdów i zaznaczonych pojazdów w tabeli statusowej.
 2. Po wciśnięciu w STATUSIE niebieskiego okrągłego przycisku "Info" dla wybranego pojazdu, użytkownik będzie mógł za pomocą przycisku "Trasy 1 pojazdu" przejść bezpośrednio do raportu zrealizowanych tras dla tego pojazdu.
 3. Nowy raport "Zdarzenia dla pojazdu", za pomocą którego użytkownik będzie mógł podejrzeć w wybranym okresie czasu wszystkie zdarzenia zarejestrowane przez system podzielone na dwie kategorie: zwykłe i alarmowe. Zdarzenia alarmowe to takie, o których użytkownik będzie dodatkowo powiadamiany, natomiast zdarzenia zwykłe to wszystkie inne zdarzenia zarejestrowane przez system.
 4. Dodanie do raportu "Trasy dla wszystkich" i "Trasy dzienne 1 pojazdu" nowego, bardziej przejrzystego sposobu oznaczania typu pracy: prywatna, służbowa, niedozwolona w postaci wykresu słupkowego. Przypominamy, że typ pracy definiuje się w kartotece w harmonogramie czasu pracy.

Wraz z drugą aktualizacją planujemy zrealizować:

 1. Wprowadzenie modyfikacji w interfejsie użytkownika polegającej na dodaniu funkcji zmiany rozmiarów poszczególnych obszarów aplikacji.
 2. Dodanie obsługi alarmów wykorzystywanych przez nowy raport "Zdarzenia dla pojazdu".
 3. Inne drobne usprawnienia w systemie.

Przypominamy, że na jesieni dokonaliśmy aktualizacji mapy do 3 kwartału 2012 roku. Jednocześnie informujemy, że następna aktualizacja mapy planowana jest w 2 lub 3 kwartale 2013 roku.

 

 

exlo kontakt bar